Îndrăznește să

F i i p a r t e n e r u l n o s t r u !

În drumul spre iubitorii de înghețată, TOPGEL trece pe la iubitorii de seriozitate. Avem încredere în partenerii noștri, iar ei au încredere în noi. De 25 de ani creștem împreună și avem din ce în ce mai multe să le oferim clienților.

Iată câteva motive pentu care să devii partenerul nostru:

  • • Cel mai bun raport calitate/preț, pentru orice produs TOPGEL;
  • • Profesionalism în producerea, vânzarea și distribuirea înghețatei;
  • • Reacție promptă în ceea ce privește livrarea comenzilor, prin cele 24 de puncte de distribuție zonale;
  • • Gamă variată de produse;
  • • Lăzi frigorifice noi și articole promoționale pentru dezvoltarea afacerii tale.

Credem că succesul în vânzări se sprijină pe oameni. Iar orientarea spre performanță face parte din ADN-ul nostru de business. De aceea ne asigurăm că partenerii noștri au mereu tot suportul de care e nevoie pentru a crește alături de noi.

Certificare ISO 9001:2015 și ISO 22000:2005

Left nav arr
Right nav arr

Puncte de lucru topgel

TOPGEL Arad

  • Judet: Arad
  • Oras/comuna: Chișineu Criș
  • Email: gyuri_escu@yahoo.com
  • Persoana contact: Gheorghe MIHĂESCU, Dealer ESCU BIS
  • Telefon: 0744604038

TOPGEL Argeș

  • Judet: Arges
  • Oras/comuna: Pitesti
  • Email: arges@topgel.ro
  • Persoana contact: Iriza Gheorghe
  • Telefon: 0744332177

TOPGEL Botoșani

  • Judet: Botosani
  • Oras/comuna: Catamerasti Deal
  • Email: botosani@topgel.ro
  • Persoana contact: Covrig Nicusor
  • Telefon: 0769298500

TOPGEL Buzău

  • Judet: Buzau
  • Oras/comuna: Ramnicu Sarat
  • Email: buzau@topgel.ro
  • Persoana contact: Caragea Gheorghe
  • Telefon: 0769298524

TOPGEL Călărași

  • Judet: Calarasi
  • Oras/comuna: Cuza Voda
  • Email: calarasi@topgel.ro
  • Persoana contact: Dragu Florin
  • Telefon: 0752281377

TOPGEL Cluj

  • Judet: Cluj
  • Oras/comuna: Dej
  • Email: dej@topgel.ro
  • Persoana contact: Torba Marius
  • Telefon: 0754075750

TOPGEL Cluj

  • Judet: Cluj
  • Oras/comuna: Mihai Viteazu
  • Email: dej@topgel.ro
  • Persoana contact: Mateiu Tinel
  • Telefon: 0769298515

TOPGEL Constanța

  • Judet: Constanta
  • Oras/comuna: Lumina
  • Email: constanta@topgel.ro
  • Persoana contact: Dinculeanu Alin
  • Telefon: 0742036083

TOPGEL Covasna

  • Judet: Covasna
  • Oras/comuna: Sf. Gheorghe
  • Email: sfgheorghe@topgel.ro
  • Persoana contact: Oprea Marian
  • Telefon: 0748207435

TOPGEL Dolj

  • Judet: Dolj
  • Oras/comuna: Carcea
  • Email: office@topgel.ro
  • Persoana contact: Viorel OLARU
  • Telefon: 0745644591

TOPGEL Galați

  • Judet: Galati
  • Oras/comuna: Independenta
  • Email: galati@topgel.ro
  • Persoana contact: Tanase Marius
  • Telefon: 0746018930

TOPGEL Giurgiu

  • Judet: Giurgiu
  • Oras/comuna: Fratesti
  • Email: giurgiu@topgel.ro
  • Persoana contact: Iulian Lica
  • Telefon: 0769298530

TOPGEL Giurgiu

  • Judet: Giurgiu
  • Oras/comuna: Bolintin Deal
  • Email: bucuresti@topgel.ro
  • Persoana contact: Iulian Lica
  • Telefon: 0769298530

TOPGEL Gorj

  • Judet: Gorj
  • Oras/comuna: Rovinari
  • Email: gorj@topgel.ro
  • Persoana contact: Ruxanda Iulian
  • Telefon: 0769298542

TOPGEL Hunedoara

  • Judet: Hunedoara
  • Oras/comuna: Calan
  • Email: sibiu@topgel.ro
  • Persoana contact: Gheta Florel
  • Telefon: 0748010689

TOPGEL Iași

  • Judet: Iasi
  • Oras/comuna: Vulturi
  • Email: lia_simion67@yahoo.com
  • Persoana contact: Lia SIMION, Dealer GIBA
  • Telefon: 0742952319

TOPGEL Maramureș

  • Judet: Maramures
  • Oras/comuna: Recea
  • Email: dej@topgel.ro
  • Persoana contact: Torba Marius
  • Telefon: 0754075750

TOPGEL Mehedinți

  • Judet: Mehedinti
  • Oras/comuna: Halanga
  • Email: severin@topgel.ro
  • Persoana contact: Cosmin Puiu
  • Telefon: 0758248212

TOPGEL Neamț

  • Judet: Neamt
  • Oras/comuna: Horia
  • Email: roman@topgel.ro
  • Persoana contact: Ovidiu Nedelcu
  • Telefon: 0746018935

TOPGEL Prahova

  • Judet: Prahova
  • Oras/comuna: Boldesti Scaeni
  • Email: prahova@topgel.ro
  • Persoana contact: Georgescu Adrian
  • Telefon: 0740149117

TOPGEL Sibiu

  • Judet: Sibiu
  • Oras/comuna: Sibiu
  • Email: sibiu@topgel.ro
  • Persoana contact: Popa Ionica
  • Telefon: 0769298571

TOPGEL Teleorman

  • Judet: Teleorman
  • Oras/comuna: Rosiori de Vede
  • Email: teleorman@topgel.ro
  • Persoana contact: Lica Iulian
  • Telefon: 0769298530

TOPGEL Timiș

  • Judet: Timis
  • Oras/comuna: Lugojel
  • Email: timis@topgel.ro
  • Persoana contact: Gheta Florel
  • Telefon: 0748207419

TOPGEL Tulcea

  • Judet: Tulcea
  • Oras/comuna: TULCEA
  • Email: tulcea@topgel.ro
  • Persoana contact: Ciocan Cosmin
  • Telefon: 0752082626

Povești de succes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id rutrum mi, sit amet dapibus enim. Donec dapibus elementum mauris. In luctus

TOPGEL, aniversează 25 de ani și anunță o investiție de un milion de Euro în tehnologie

Citește mai mult

Topgel face donații în valoare de 345.000 de euro în domeniile sănătate și educație

Citește mai mult

TopGel investeste peste 1 milion de euro într-o nouă linie de producţie napolitane

Citește mai mult